Menu

Alone In The Dark: Illumination Tanıtım Videosu - ebolax

Atari tarafından piyasaya sürülecek olan, Alone in the Dark: Illumination oyunu için tanıtım videosu yayınlandı. Third Person Kamerası (Üçüncü kişi kamerası) ile First Person Kamerası (Birinci kişi kamerası) arasında geçiş yapabileceğiniz korku oyununda 4 kişiye kadar co-op desteği de bulunacak.

PC, PS4 ve Xbox One için çıkacak oyunun grafikleri ve animasyonları öyle pek yeni nesil tadında değil ama Alone in the Dark serisi her zaman için korku oyunu dendiği zaman ilk akla gelen oyunlar arasında olmuştur yani grafiklere öyle çok takılmamak lazım. Oyun 44 TL’den ön siparişe açıldı bu arada Steam’de.

http://store.steampowered.com/app/275060/?snr=1_7_15__13

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!