Menu

Star Citizen FPS Oynanış Videosu - ebolax

Oooof abi ya ooof! İşte bu beee! :))) Adamlar yapmış hacı, üstüne söylenecek söz yok artık. Geçen haftalarda tanıttığım Star Citizen oyununda uzay gemisi sürme modunun harika olduğundan, sonunda uzayda seyahat edebileceğin, dünyadan dünyaya gidebileceğin open world bir oyun geldiğinden falan bahsetmiştim ama oyunda FPS halinde yani ayaklarımızın üzerinde ne yapabileceğiz onu bilmediğimden ve bu kısmı iyi yapmalarını umduğumu da eklemiştim. Adamlar yapmış hacı hem de öyle böyle yapmamış.

PAX Australia etkinliğinde yayınlanan videodan (arkadan gelen seslerden bir etkinlik olduğunu anlayacaksınız zaten) izlediğim kadarıyla adamlar harika bir FPS modu yapmışlar hemi de co-op destekli! Oyunun daha önceki videolarında Third Person kamera açısıyla da oynanabiliyordu ve umarım TPS olarak da aksiyona dalabileceğiz oyunda (bunun kesin olması lazım yoksa olmaz hacııı!) TPS ile kapışma ve biraz RPG oyunlarındaki gibi karakter yaratma da olursa ben bu oyunu 10 sene oynarım abartısız :)

Buyrun CryEngine 3’ü sonuna kadar kullanan ve grafiklerini konuşturan oyunun 10 dakikalık oynanış videosu.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!