Menu

Alien VS Predator GOG.com’da Ücretsiz - ebolax

2000 yılının bomba oyunlarından Alien VS Predator, şu anda GOG.com’da ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmuş durumda. Fakat oyunu edinmek isteyenlerin acele etmesi lazım çünkü bu olay yalnızca 48 saat için geçerli! Hemen insanlığı bilgilendirelim 48 saatliğine bedava değil oyun, 48 saat sonra promosyon sona erecek ama bu süre zarfında oyunu alanlar ömür boyu oyuna sahip olacaklar. Bu arada 48 saat olarak başlamış promosyon ama şu anda 43 saat kalmış durumda.

Aşağıdaki adrese gidip oyun için email adresinizi girerek oyunun key’ine sahip olabilirsiniz. Key’in önümüzdeki bir kaç gün sonra gönderileceği belirtildi eh ne diyelim geç olsun güç olmasın :)

http://www.gog.com/galaxy

Alien: Isolation’ın çıktığı şu günlerde Alien nostaljisi yapmak güzel olur görüşündeyim. Ayrıca bedava mezar bulsan yatacaksın demişler.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!