Menu

Dragon Age: Origins PC, Origin’de Ücretsiz - ebolax

Oh bebeğim bir başlıkta ne kadar da çok origin dedim, resmen konunun kökenine indim yani :) Efenim Electronic Arts, “On the House” olayı kapsamında bu sefer de Dragon Age: Origins oyununu ücretsiz yaparak herkeslere sundu.

Zamanının gayet başarılı oyunlarından olan Dragon Age: Origins’i oynamamış olan varsa hemen dalsın olaya. Ben Dragon Age serisine bir türlü girişemedim (open world olmadığı için oynamadım aslında) ama beğeneni çoktur takdir edilir.

Yakında gelecek olan Dragon Age: Inquisition’a hazırlık babında yapıldığını sandığım ücretsiz oyuna aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz :

https://www.origin.com/en-ie/store/free-games/on-the-house?

Sayfada ayrıca daha önce ücretsiz hale getirilmiş olan Bejeweled 3 oyunu da var şanslı seniiii!

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!