Menu

Borderlands: The Pre-Sequel Oynanış Videosu - ebolax

Borderlands 2 oyununun Ay’da geçen versiyonu olarak tanımlayabileceğimiz, yer çekimi ve oksijen gibi dinamiklerin eklendiği çılgın FPS oyunu Borderlands: The Pre-Sequel için 10 dakikalık bir oynanış videosu yayınlandı.

Videogamer’ın hazırladığı videoda oyunun dinamiklerini izleme şansı buluyoruz ve İngiliz aksanı ile oyunun anlatımı da beraberinde geliyor.

Oyun konu olarak Borderlands 1 ve 2 arasında geçiyor ve ikinci oyundaki Handsome Jack karakterinin nasıl kötü adam haline geldiğini falan anlatıyor.

Geliştirici firma Gearbox, açıklamalarında hep “özen gösterilmemiş bir ara oyun değil” ifadesini kullanıyor. Eh oyunun adını Pre-Sequel (yani “tanıtıcı devam” gibi çevrilebilir) koyarsan böyle açıklamak için uğraşırsın işte. Yalnız oyun videolarına baktığımızda bu açıklamanın doğru olduğunu görüyoruz.

Ben daha Borderlands 2’i hakkıyla oynayamadığım için bu oyunun anca Game of the Year versiyonu çıkınca alırım ucuzundan.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!