Menu

Silent Hill: Alchemilla ile Tanışın - ebolax

Yoo dostum yoo bu yeni bir Silent Hill oyunu değil, yeni çıkacak Silent Hill oyununun ismi Silent Hills ve gayet merakla beklemekteyiz.

Olayımız şu hacılar, bir grup çılgın oyun geliştiricisi küçük bir ekip kurmuşlar ve Half-Life 2 için bir Silent Hill modu geliştirmeye başlamışlar. Kısacası Source motoru ile Silent Hill oynamaya hazır olun.

Markiplier isimli youtube kullanıcısının (severim baya bu elemanın oyun videolarını) paylaştığı oyunun (modun) demo versiyonuna ait videoya bakacak olursak modu geliştiren elemanlar süper iş çıkarmış diyebiliriz.

Moda şu adresten ulaşabilirsiniz : http://www.moddb.com/mods/alchemilla-mod

Tamamlandıktan sonra ücretli olmassa bir donation’ı hakettiğini düşündüğüm modu izleyiverin gari.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!