Menu

Triad Wars Duyuru Videosu - ebolax

Sleeping Dogs oyununun geliştiricisi United Front Games tarafından geliştirilen, bir nevi Sleeping Dogs 2 olacak diye tahmin ettiğim Triad Wars resmen duyuruldu ve bir video yayınlandı.

Oyunun online açık dünya aksiyon oyunu olacağı belirtiliyor ve Sleeping Dogs’da olduğu gibi oyunun sunduğu karakteri yönetmek yerine kendi karakterimizi yaratacağımız ve yaptığımız seçimlerle kendi hikayemizi oluşturacağımız söyleniyor. Sleeping Dogs oyun motoru üzerine kurulacak oyunda bizi aynı dünya, dövüş ve araç mekanikleri bekliyor.

Bakalım eğer RPG tadını iyi verebilirlerse oyun tadından yenmez. İkinci oyunları olduğu için birçok hata giderilmiş ve oyun daha oynanabilir bir duruma gelmiş olacak sonuçta. Oyunun 2015 içinde çıkması planlanıyor ve şu adresten kapalı beta kayıtları yapılabiliyor:

https://triadwars.com/

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!