Menu

FIFA 15 İnceleme Puanları Belli Oldu - ebolax

Eveet millet PS4’ünde Xbox One’ında oynamaya başladı biz halen bekliyoruz PC’ciler olarak ve bu arada otoriteler incelemelerini bile yapmış oluyor lanet olsun bu hayat! (Otoritelere oyun önceden gidiyor biliyoruz atlama)

Efenim FIFA 15 inceleme puanlarına baktığımız zaman özet olarak “sana puanım 9 kanka” diyebiliriz. Tahminimce League of Legends oyuncularına oyunu inceleten Eurogamer ve Videogamer’ın (isimler de benzer bu işte bir iş var) verdiği 7 puan dışında diğerleri gayet beklenen puanlar.

Yani daha oyunu oynamadım (FIFA serisinde demoyu oynamak oyunu oynamak sayılmaz) ama gördüğüm kadarıyla adamlar grafikleri coşturdu, zaten iyi olan oynanışa çok dokunmadılar hataları giderdiler, spiker arada oyuncular hakkında yorumlar yapıyor ot gibi anlatmıyor yani geliştirilmiş e daha ne arkadaş adamlar 9 puanlık oyun yapmış işte.

Neyse efenim puanlamalar şöyle :

Gamespot – 8
IGN – 8.3
Eurogamer – 7
Game Informer – 9.25
CVG – 9
Videogamer – 7.0
Eurogamer.de – 9

Eurogamer’ın 7 verip Eurogamer.de’nin 9 vermesi de ayrı bir olay olmuş. Almanlar daha çok sevmiş oyunu.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3099 posts
  • 123 comments
  • 894 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!