Menu

Alien: Isolation’dan Yeni Oynanış Videosu - ebolax

The Creative Assembly tarafından geliştirilen fps survival türündeki yusuf yusuf oyunu Alien: Isolation için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Diğer videoların aksine bunda doyurucu bir oynanış deneyimi görebiliyoruz ve üstelik oynayan kişi anlatıyor bir yandan (İngilizce tabisiki).

Alien: Isolation, Alien filminden 15 sene sonrasını konu alıyor ve karanlıkta tek başınıza oynamanız gereken bir oyun olacak çünkü bu oyun moda girmelik oyun hacı bunu oyna bir de üstüne Silent Hills oyna kalp krizi garantili :)

Oyun 7 Ekim’de PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One platformları için çıkacak. NBA 2K14 ile aynı gün çıkıyor olmaları benim açımdan talihsizlik çünkü NBA 2K14 dışında bir oyun oynamayacağım bir süre :)

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!