Menu

Dragon Ball Xenoverse Steam’e Geliyor (Video) - ebolax

Hoppaaa hadi bakalım habere bak hele. Şimdiye kadar genel olarak Japon oyunculara (hatta bazı versiyonları yalnız Japonya’ya özeldi) ve Japon oyuncular genel olarak konsol kullandıkları için hep konsola çıkmış olan Dragon Ball serisi, ilk kez Steam ile birlikte PC’ye geliyor.

Ben de dahil bir çok kişinin hastası olduğu Dragon Ball serisi oyun konusunda kendine has bir kitleye sahip olsa da animenin etkisi oyuna feci şekilde yansımış durumda. Oynanış olarak Naruto Shippuden oyunlarına benzeyen oyunun Tokyo Game Show için yayınlanan trailer’ını ve oynanış videosunu buyrunuz. Bu arada oyun PC ile beraber PS4 ve Xbox One için de çıkacak.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!