Menu

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain Oynanış Videosu - ebolax

Tokyo Game Show’da Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain rüzgarı esiyor kesinlikle. Oyunun Japonca olması ve Japon anlatıcıların çılgın sesleri eşliğinde 20 dakika japoncaya doyacağımız bir oynanış videosu sizleri bekliyor. Oyun grafikleri, ortamı ve animasyonlarıyla gerçekten görsel bir şölen olmuş onu da belirtelim. Ayrıca oyunun PC, Xbox One, Xbox 360, PS3 ve PS4 için 2015 yılında çıkacağını da ekleyelim işimiz ne? :) Bir de bir de oyun Fox Engine ile geliştiriliyor (evet PES 2015 motoru).

Efenim bir de oyunda Snake’e görevlerinde yardımcı olacak Quiet karakteri için bir trailer videosu yayınlandı onu da izlemenizi tavsiye ederim. Gayet cici bir karakter olmuş olan Quiet, istediği zaman yok olabiliyor ve oldukça kendinden emin görünen bir taş hatun :)

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!