Menu

Taşınabilir Xbox One ile Tanışın - ebolax

Ed Zarick isminde bir donanım geliştiricisi (bu ne demek lan) almış Xbox One konsolunu, 2 adet Makerbot Replicator 2 3D yazıcı  ve lazer kullanarak Xbook One adı altında taşınabilir hale getirmiş.

Xbox Live kuralları gereğince konsolun üzerinde değişiklik yapmak yasak olduğu için Xbook One tasarımı, dahili monitöre sahip bir kasanın içine yerleştirilmiş Xbox One konsolundan öte bir şey değil aslında. Kasanın içinde soğutucu, 1080p çözünürlükte 22 inç bir ekran ve Blu-ray okuyucu bulunmakta.

Xbox One batarya ile çalışacak şekilde dizayn edilmediğinden dolayı kasa içerisinde batarya yok yani pirize takmak zorundasınız mutlaka.

Son olarak tüm bunlar size özel 1500 dolara! Çok kaşınan varsa Zarick’in internet sitesine girerek satın alabilir (tabi Türkiye gümrük olaylarını unutmamak da lazım)

http://www.edsjunk.net/wordpress/

Adam azmetmiş yapmış hacı helal olsun :) Bir dönem Xbox 360’ı da bu şekilde taşınır yapmışlardı ama aynı adam mıydı hatırlamıyorum o kadarını. Yalnız adam 3D yazıcı ile çok güzel bir kasa yapmış ona da ayrı alkış.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!