Menu

HS’de ağır nerf, theflyingram’in yorumu ile… - adre

Blizzard, oyunun çok popüler iki kartına; Leeroy Jenkins ve Starving Buzzard’a nerf’ü basacağını açıkladı.

Blizzard yetkililerinden Zeriyah bu nerf’ü:

Miracle Rogue, Shaman, Warlock destelerindeki comboları biraz yavaşlatmak için Leeroy Jenkins’in mana cost’unun 4’ten 5’e çekeceklerini belirtti. Zeriyah, şöyle konuştu “Leeroy Jenkins, bir tur içerisinde 20’den fazla hasar çıkararak, rakibi tek tur içerisinde, masada hiçbir minion’a ihtiyaç duymadan rakibini öldürebilme stratejisi yaratmıştı. Hearthstone’un genel oyun stratejisi masa kontrolü sağlayarak oynamak üzerine olmalı. Tek tur içerisinde 20’den fazla hasar çıkartmak ise bu stratejiye uymuyor.”

(Bence çok saçma bir açıklama)

Blizzard ayrıca Ranked’da hızla ilerlemeye olanak sağlayan Hunter classına da nerf getirdi. Bir turn içerisinde neredeyse tüm destesini çekebilen Starving Buzzard & Unleash the Hounds combosuna bir dur demek için Unleash the Hounds’a yaptıkları gibi Starving Buzzard’a da bir nerf getireceklerini açıkladılar. Starving Buzzard gelecek olan nerf ile 5 manaya 3/2’lik bir kart olacak.

Blizzard bu nerflerin bu Kasım ayında gerçekleşecek olan $250.000 BlizzCon turnuvasını etkilemeyecek şekilde oyuna getirileceğini ekledi.

Ayrıca Sığınak Kafe E-spor Hearthstone oyuncularından ve yayıncılarından olan Utku “theflyingram” Can KOÇ konu ile ilgili olarak şöyle bir video hazırlamış:

 

adre
Herşey 1993 senesinde arcade salonu'nu keşfetmesi ile başladı, sonrasında eve giren Atari 2600 ile işlerin boyutu çok değişti. Video oyunları artık hayatının vazgeçilmez bir parçası. FRP hobisi ise hayatında ayrı bir öneme sahip.

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!