Menu

Warner Bros, Steam’e Rakip Olacak Gibi - ebolax

Hacı yapma bunu yaa oyunları ne güzel tek bir yerden oynuyorduk derken Origin geldi ikiye bölündük, şimdi bir de Warner Bros kendi platformunu çıkarırsa Windows oyun platformları ile dolacak anasını satayım.

Özellikle Batman: Arkham serisinin yayıncısı olarak bildiğimiz ama daha pek çok oyunda imzası olan Warner Bros, Steam benzeri bir dijital oyun dağıtım platformu hazırlığında gibi görünmekte. WB Play isim hakkını alan firma logo falan her bişeyi hazırlamış durumda.

wbplayÇok gizli kaynaklardan aldığımız bilgilere göre oyunların, indirilebilir içeriklerin, strateji rehberlerinin ve benzeri bir çok içeriğin yer alacağı servis 2013 yılında alınan wbplay.com sitesini kullanacak.

Şimdi asıl akıllarda kalan soru bu sistem Origin gibi tamamen Steam’den bağımsız ve oyunları Steam üzerinde olmayan bir platform mu olacak yoksa Ubisoft’un UPlay’i gibi Steam ile bütünleşik olarak Steam’den indirdiğimiz oyunlarla beraber çalışan bir platform mu olacak? (UPlay kendisi de ayrı olarak takılabiliyor Steam olmaksızın)

 

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!