Menu

Dead Rising 3 PC – Launch Trailer - ebolax

Capcom tarafından şimdiye kadar yalnızca Xbox platformuna geliştirilmiş olan Dead Rising serisi ilk defa Dead Rising 3 ile PC platformuna da çıkıyor ve bunun şerefine bir trailer yayınlandı (o yüzden ismi Dead Rising 3 PC).

Güzel grafikleri dikkat çeken oyun aynı zamanda baya eğlenceli bir şeye benziyor :) Ben birkaç tane oynanış videosu seyretmiştim ve bence çok pahalı olmassa alınabilecek bir oyun kesinlikle.

Edit : Hacılar yazmayı unutmuşum oyun piyasaya bugün çıktı yalnız bir çok oyuncudan performans ve çökme sorunları olduğuna dair bilgiler gelmiş. Feci lag varmış, fare kontrolü kötüymüş, frame-rate düşüşleri çok fazla oluyormuş ve oyunun çökmesi de cabasıymış :) Sanırım oyunu alma konusundaki önerimi şimdilik bekletiyorum. Anlaşılan o ki Capcom çok kötü bir port yapmış. Oyun her türlü (low veya high ayarlarda) 15 FPS’e kadar düşebiliyormuş. Arma 3 gibi anasını satayım.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3099 posts
  • 123 comments
  • 894 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!