Menu

NBA Live 15 Görsel Videosu - ebolax

EA Sports, NBA Live 15 için oyunun görsellerinin ne kaddar da mıhteşem olduğunu belirtmek amacıyla yeni bir video yayınladı. Geçen sene çıkan ucube modellerin daha iyileştiğini ve animasyonların (tam olarak oyun oynanırken bir animasyon görmüyor olsak da) daha yumuşadığını görebiliyoruz.

Açıkçası NBA 2K15 varken videosu bile seyredilmez NBA Live 15’in ama rekabet her zaman iyidir. Yeni nesil konsolların çıkmasını fırsat bilerek “nasılsa oyun az, alırlar bunu da” mantığıyla çıkan NBA Live 14 koskoca bir fiyaskoydu. Bu kadar oturmuş ve grafikleri dahil her yönüyle mükemmele yakın olan NBA 2K15 ile başedecek bir oyun yapmak için öncelikle iyi bir oyun yapıp üzerine bir şeyler koyacak yıllar gerekir ki NBA Live zaten kötü yola düşmüş durumda :)

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3099 posts
  • 123 comments
  • 893 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!