Menu

Minecraft’ın PS4 ve Xbox One Sürümleri Yakın - ebolax

Yakın zaman önce Playstation 4 test aşamasından geçememiş olan, 4J Studios’un fenomen oyunu Minecraft, yapılan düzenlemelerden ve yeniliklerden sonra tekrar test için Sony’e gönderildi. 4J Studios’dan gelen son tweet’lerde PS4 ve Xbox One sürümlerinin son testlerde olduğu ve PS Vita sürümünün de geliştirilmekte olduğu belirtiliyor. Test sürecini atlatabilirse (ki adamlar gerekli düzenlemeleri yapmıştır muhtemelen) oyun için çıkış tarihi verilecek.

Şahsen işim olmayan oyunlardan biri Minecraft ama hastası çok hacı bir şey diyemiyorum bu konuda :) Bence tam PS Vita veya mobil oyunu, böyle gittiğin yerde canın sıkılmasın diye oynayacaksın falan ama günlerimi vereceğim bir oyun değil bana göre. Bana daha iyi grafikler lazım hacı o kadar gittik GTX 680 ekran kartı aldık bunun üzerine Minecraft oynarsam gülerler bana :)

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!