Menu

Mortal Kombat X’den Yeni Oynanış Videosu - ebolax

Dövüş oyunlarının krallarından biri olan Mortal Kombat serisinin yeni oyunu Mortal Kombat X için 6 dakikalık yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Scorpion, Sub-Zero, Raiden ve Kano karakterlerini görebileceğimiz videoda oyun dinamikleri, karakterlerin çevre ile etkileşimleri gibi olaylara şahit olabiliyoruz.

Video pek kaliteli değil ama izlediğim kaliteli videolardan anlaşılıyor ki zaten güzel olan grafikleri yeni nesil ile beraber daha da coşkulu hale gelmiş olan Mortal Kombat X bazı zamanlarda “oha” dedirtecek vahşete sahip bir oyun olmuş (özellikle sondaki Kano Finish Him’inde). Scorpion’un 1:28’de kendine çeken zincirlerini attıktan sonra zincirlere alev gönderip Sub-Zero’yu yakmasına hasta oldum yalnız :)

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!