Menu

Saints Row: Gat Out of Hell Fragmanı Yayınlandı - ebolax

Absürdlükte sınır tanımayan Open World TPS oyunu Saints Row IV’ün yeni eklenti paketi Saints Row: Gat Out of Hell için fragman yayınlandı. Volition’un geliştirdiği ve Deep Silver’ın dağıtımını yaptığı oyun bu sefer de cehennemde geçecek ve 30 Ocak 2015’de 20 dolardan satışa sunulacak. Eklenti paketi konu olarak cehennem zebanileri Amerikan Başkanı’nı kaçırır ve olaylar gelişir.

Saints Row IV’ü bitirmiş biri olarak söylüyorum ki şu oyunu böyle dalga konularla harcamasalar da sağlam bir survival multiplayer yapsalar, biraz daha etkileşim olacak öğeler koysalar (binalara girebilmek gibi) kum gibi satar. Oyunun motoru harika ve Final Fight türüne kadar (evet resmen Final Fight oynuyorsun) çeşitlenen oyun modlarına sahip. Çok eğlenceli ama bir süre sonra yeter bu kadar dalga diyor insan.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!