Menu

Unreal Engine 4 Mucizesi - ebolax

Evet hacılar yakında Unreal Engine 4 motoruna tapınmaya başlayanları görürseniz şaşırmayın çünkü adamlar tapınacak işler yapıyorlar. Aşağıda izleyeceğiniz ilk video’daki grafiklerin hayvani olmasının o kadar bir önemi yok aslında çünkü zaten bu tür grafikleri artık görebiliyoruz ama bu grafiklerin Intel i7-3770 işlemcili ve GTX 670 grafik kartlı bir makinede 50-60 FPS ile görüntülenebildiğini öğrendiğimizde “hooop ne saçmalıyorsun sen?” diyoruz istem dışı olarak :)

İkinci video’da ise olay daha da abartılmış ve Intel I5 3570k işlemcinin yanında GTX 670 ekran kartı kullanılmış. Aslında bu tür grafiklere sahip böyle ev içinde gezindiğimiz Silent Hills oyununa kavuşacağız yakında ama şu grafiklerle bir FPS oynamayı istiyorum hemen! Bu arada ikinci video 5 bölümden oluşuyor :

1. Realistic Rendering
2. Shooter Game
3. Effects Cave
4. Temple Mobile
5. Reflections

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!