Menu

Borderlands 2 Bu Haftasonu Steam’de Ücretsiz - ebolax

Ayrıca pazartesi gününe kadar da %75 indirimle 4.99 dolara alınabilir durumda. Gearbox’ın çılgın FPS oyunu Borderlands 2’i halen denememiş olan varsa şimdi tam fırsatı adamım! :) Benim şahsen çok sevdiğim oyunlardan biridir kendisi ve Cheat Engine ile TPS kamera açısı da yaptığım zaman tadından yenmiyor doğrusu :) Hadi buradan da paylaşayım TPS yapacağınız dosyayı da coşuverin gari :)

TPS kamera açısının çalışabilmesi için Cheat Engine programına ihtiyacınız var onu bi belirteyim önce. Cheat Engine yüklü bilgisayarda Borderlands 2 oyununu açtıktan sonra masaüstüne geçip Cheat Engine’i çalıştırıyorsunuz ve Cheat Engine’de Borderlands 2 exe’sini seçtikten sonra aşağıdaki dosyayı çalıştırıverdiğiniz zaman oyuna döndüğünüzde “G” tuşuna basarak Third Person kamera açısına geçebiliyorsunuz veya yeniden “G” tuşuna basarak FPS kamera açısına geri geliyorsunuz. Yapamayanlar yorum yapsın :)

Borderlands2TPS

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3093 posts
  • 122 comments
  • 900 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!