Menu

OM/ONE İle Müzikler Havalansın - ebolax

Kablosuz hoparlör (speaker) konusunda zilyon tane ürün bulunan ortama yeni bir ürün daha eklendi. OM Audio firmasının ürettiği OM/ONE, diğer ürünlerden resimden de göreceğiniz üzere havada asılı durmasıyla ayrılıyor. Küre şeklinde 15 cm çapında bir hoparlör ve 4 cm yüksekliğinde manyetik tabanlı bir kaideden oluşan sistem 1 kg ağırlığında. 

Havada asılı duran hoparlör feci derecede cool görünüyor lakin ses kalitesine herhangi bir etkisi bulunmamakta. İsmi şahsen b.k gibi olan ürün Bluetooth 4.0 üzerinden eğer destekliyorsa evin köpeğine bile bağlanabiliyor :)

İki tane alındığı takdirde kendine has stereo ses efekti ortaya çıkıyor ve Tip1 mikrofonu sayesinde telefonla görüşme falan da yapabiliyorsun hacı e daha ne yapsın bu cihaz sana? Bir de bu kadar işi dahili bataryası sayesinde 15 saate kadar yapıyormuş hem de yalnızca 179 dolara! (Bu fiyat Türkiye fiyatı değil sanırsam)

Fiyatına göre gayet şık bir ürün bence alınır mı alınır ama alınmaya dabilir :)

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3093 posts
  • 122 comments
  • 900 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!