Menu

Fifa 15 Oynanış Videosu - ebolax

Ya ben anlamıyorum bu oyun yapan firmaları. Gamescom’a oyunu koyuyorsun ve bunun kaydedilip yayınlanacağını biliyorsun ve o kadar uğraşıp mis gibi hazırladığın oyunun dandik cep telefonu video kaydıyla yayılmasına göz yumuyorsun. Abi kendin kaydet 3-5 maçı yayınla HD kalitesinde millet izlesin işte. Böyle sinema çekimi film seyreder gibi ne diye oyununun kalitesini düşürüyorsun?

Buyrunuz Gamescom’dan alınmış bir Fifa 15 oynanış video’su. Oyun Fifa 14’e baya bir benziyor ki zaten bence olması gereken o, futbol oyunu olayını neredeyse zirveye taşıdı Fifa serisi (NBA 2K serisi gibi) o yüzden yepyeni bir tat olsun diye uğraşırlarsa oyunu berbat etme olasılıkları baya bir fazla.

Fifa 15 beni her sene oyuna Türkiye Ligi’ni ekleyecem diye uğraşmaktan kurtardı ya çok bir şey istemiyorum artık :)

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!