Menu

NBA 2K15 PC, Yeni Nesil Grafiklerinde Olacak - ebolax

Tieeeeyt Beaaaa! işte bu! :D Daha önceki yazımda oyunun PC fiyatının PS4 fiyatıyla aynı olduğundan bu yüzden yeni nesil grafiklerle gelme ihtimalinin yüksek olduğundan bahsetmiştim ve sonunda beklenen açıklama Gamescom 2014’de geldi; NBA 2K15 PC versiyonunun grafikleri yeni nesil yani PS4 versiyonu gibi olacak!

Aslında hiç tahmin etmiyordum 2K Sports’un böyle bir karar vermesini ama 2K Sports bu kararıyla delikanlılığını göstermiştir helal olsun :)) Zamanında EA Sports, NBA Live serilerinde bize çok çektirdi bu konuda. Her sene konsola mis gibi oyun yaptılar ama PC’e eski oyunu biraz değiştirip verdiler mal gibi ve sonunda layığını buldun NBA Live serisi!

Of abi şimdi bu NBA 2K15 modderların elinde ne hale gelir biliyor musun sen? Grafikler falan ENB sayesinde çılgın olacak, oyuncu modelleri, formalar falan havada uçuşacak ooo neler neler. GTX 680’i tam zamanında almışım walla yoksa bu oyun için kesin alırdım yeni bir ekran kartı (GTX 480 vardı)

Tüm PC NBA oyuncularına hayırlı uğurlu olsun diyorum :) Fifa 15 de yeni nesil olarak gelecek ooo tadından yenmeyecek bu sene hacıııı!

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!