Menu

NBA 2K15 Oynanış Videosu - ebolax

Aslında ben Gamescom’dan baya bi video sızar diye bekliyordum ama şimdilik yalnızca bu video dönüyor internette. Buyrunuz NBA 2K15 oynanış videosu. Sanırım PS4 versiyonu ama Xbox One da olabilir herhangi bir bilgi yok bu konuyla ilgili ama kesin olan bir şey var ki oyunun PC versiyonu da aynen böyle görünecek (hell yeah!)

Grafikler yağ gibi akıyor wallaha 2 ay nasıl bekleyecem bilemiyorum. Onlar nasıl grafiklerdir, nasıl smooth animasyonlardır öyle? :) Bu arada next-gen grafikler özellikle yakın çekimlerde çok belli oluyor. Normal uzak kamera açısında öyle wow! dedirtecek bir durum yok ama PC’de modlar da eklenince ne olur bilemiyorum tabisi.

Oynayan kişi sağolsun oyunun kontrolleri hakkında pek bir şey anlaşılmıyor ama gördüğüm kadarıyla oyunun zaten artık oturmuş olan oynanabilirlik konusunda pek dokunmamışlar. Animasyonlar önceki seneye göre biraz daha yumuşak göründü gözüme ve oyunun hızı biraz düşmüş gibi (tabi oyunun hızı ayarlanabiliyor o ayrı konu)

Heyecanla bekliyoruz efenim!

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!