Menu

NBA 2K15 – Kevin Durant in Action - ebolax

NBA 2K15 için kısacık bir video yayınlandı. Kevin Durant’e odaklanmış olan video’da Kevin abimiz bir bir crossover hareketi ile rakibini geçip smacı basıyor. Şimdilik oyun içi videomuz olmadığı için bununla yetinmek zorunda kalıyoruz ama bu videodan anladığımız kadarıyla oyunun grafikleri PS4 için çıkmış olan NBA 2K14’den farklı değil ama animasyonlar ve oyun kontrolü konusunda halen beklemedeyiz. Aslında şimdiye kadar çıkardı gameplay videoları ama ilginç gerçekteeen :)

Benim asıl bahsetmek istediğim bir konu daha var onun için yazdım aslında yazıyı (kıç kadar video için yazı mı yazılırmış?) Hacı şimdi bu NBA 2K15 PC versiyonu ön siparişleri için PS4 ile aynı parayı istiyor yabancı internet siteleri (daha Türkiye’de ön sipariş yok) ve bu durum işkillendiriyor insanı çünkü her sene PC versiyonu konsolun yarı fiyatına satılırdı NBA 2K serisinde. Son birkaç senedir 30 dolar olarak çıkıyor Steam’de ama şu anda ön sipariş (pre-order) fiyatı 60 dolar! Aman Allahım! Yoksa bu demek oluyor ki PC’e de next-gen yani PS4 grafikleri ile mi çıkacak? 2K Sports, NBA 2K15’in PC versiyonuyla ilgili bütün soruları cevapsız bırakıyor ve eğer bu fiyata PS3 grafikleri ile oyunu satarlarsa hasss…ktir oradan! deriz oyuncular olaraktan :)

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!