Menu

Türkiye Süper Ligi Fifa 15’de Olacak! - ebolax

İşte bu süper haber adamım! Her sene oyunu modlamaktan bıkmıştım Türkiye Ligi olsun diye :) İlk olarak Facebook’da EA Sports’un resmi hesabından gördüğüm video (aşağıdaki video) ile öğrendiğim haber Fifa 15 Wikipedia sayfasına falan da yayınlandığı için artık garanti diyebiliriz :)

Türkiye Futbol Federasyonu, bu sene geçmiş yıllardaki dingilliğini yapmayıp Spor Toto Süper Lig lisans haklarını EA Sports firmasına verdi. Bunun sonucunda Eylül ayında çıkacak olan Fifa 15’de Spor Toto Süper Lig’de 2014-2015 sezonunda mücadele edecek 18 takımı tam kadrolarıyla ve formalarıyla oynayabileceğiz.

Bir güzel haber de yapılan anlaşma 3 senelik yapılmış yani Fifa 16 ve Fifa 17’de de Türkiye Ligini görebileceğiz (tabi EA Sports isterse)

Walla bu çok süper haber oldu hacı. Oyuncuların isimlerini falan (hepsinin olmasa da bir çoğunu) söyleyecek spiker uğraşmayacaz salak salak mod işleriyle. PES 2015’in Türkiye’deki işi iyice zorlaştı bu arada ben ölsem PES 2015 almam artık Fifa akar!

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 452 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!