Menu

Battlefield 4 Bir Haftalığına Ücretsiz - ebolax

Evet yanlış duymadınız sayın okuyucular! Battlefield 4, 7 Ağustos – 14 Ağustos tarihleri arasında tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Artık oyunun single player modunu mu bitirirsiniz (aslında crack kullananlar zaten çekmiş bitirmiştir) yoksa multiplayer’da mı çılgın atarsınız o sizin bileceğiniz iş ama oyun her şeyiyle ücretsiz bu hafta. Hemen oyunu çekmeye başlasanız iyi olur :)

Bu ücretsiz olan dönemde oynadığınız Battlefield 4 deneyimiz de boşa gitmeyecek. Daha sonra oyunu satın alırsanız multiplayer tarafında kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Oyunu Origin kütüphanenize aşağıdaki linke giderek ekleyebilirsiniz.

https://www.origin.com/en-ie/store/free-games/game-time

Bu bedava oynama olayları gayet iyi oldu walla oyuncular için. Oyunu güzelinden bir test etmeden o kadar para vermek istemiyor çoğu oyuncu tabisiki.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3099 posts
  • 123 comments
  • 894 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!