Menu

Toxikk İle 90’ların FPS Deneyimine Geri Dönüş - ebolax

90’larda oynadığımız Quake, Duke Nukem, Unreal Tournament gibi FPS oyunlarını mı özlediniz? İşte tam size göre bir oyun, Toxikk! Tamam adı biraz dandik ama olsun sonuçta eski oyun tadı!

Şarjör yenileme, siper alma, level atlama, farklı class seçme gibi sistemlerin olmadığı Toxikk’de bütün oyuncular eskisi gibi aynı şartlarda kapışıyorlar. Ayrıca bunun yanında araç da kullanabiliyorsun e daha ne olsun hacı? Bir de bunun üstüne mod desteği olacakmış e yok artık!

PC’e özel olarak geliştirilen oyun Free to Play yani bedava lakin isteyen 15 dolarlık paketini alıp beta erişim hakkına sahip olabiliyor hem de oyunu ön sipariş etmiş oluyor (la zaten F2P oyun ne ön siparişi?) Oyuna ulaşmak isteyenler buyursun buradan yaksın :

http://toxikk.com/store/

Artistlik olsun diye trailer’ın ismini de “No Bullshit Trailer” koymuşlar hay koçuuum!

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!