Menu

Paul George Çok Kötü Sakatlandı - ebolax

Abi adam resmen b.k yoluna gitmiş yok yere ne biçim sakatlanmış ama bilemessin tabisi ki. FIBA Dünya Kupası için hazırlık kampında olan ABD Milli Takımı, kendi aralarında gösteri maçı yaparken James Harden’ı bloklamak isteyen Paul George potanın zeminle birleştiği yere sağ ayağı gelecek şekilde düşünce sağ ayak bileği kırıldı. Saha içindeki tedavisi 15 dakika süren oyuncunun yeni gelen haberlere göre ameliyatının iyi geçtiği ve büyük ihtimalle gelecek sezonun tamamını kaçıracağı açıklandı.

Bildiğin Derrick Rose gibi sakatlandı ya adam yazık walla. Doğu Konferansı’nda iddialı bir Indiana takımı var derken işler tersine döndü şu anda ve Doğu Konferansı yine LeBron’a kaldı gibi görünüyor.

Videoda sakatlandığı pozisyon görülebiliyor ama içi gıcıklanıyor insanın onu da belirteyim.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!