Menu

FRODO’DAN NAĞMELER - darksmyrna

Lord of The Rings ve The Hobbit serilerinin Frodo’su Elijah Wood Türkiye’ye geliyormuş hem de konser vermeye…

İri mavi gözlü Shire sakinimiz bu kez çok bilinmeyen DJ’lik yeteneği ile çıkacak karşımıza…

thumb

Ünlü oyuncu Elijah Wood’un San Francisco’lu DJ Turquoise Wisdom’la yer aldığı Wooden Wisdom, Bant Mag’in Sun Club 10. yıl etkinlikleri kapsamında 15 Ağustos’ta İstanbul’da, 16 Ağustos’ta da Çeşme’de müzikseverlerle buluşacak. “Wooden Wisdom” adını alan ikili, farklı ülkelerden topladıkları 30-40 yıllık kayıtların bulunduğu bir setle sahnedeki yerlerini alacaklarmış. Bakalım Frodo’muzu izlemek mi daha keyifli olacak, yoksa dinlemek mi?

wooden-wisdom-thumb-440x330

Unutmadan söyleyeyim; iki günlük konser turunda DJ Fitz ile Grup Ses Beats de Wooden Wisdom’la birlikte 15 Ağustos’ta İstanbul Topless’ta, 16 Ağustos’ta Babylon Çeşme’de sahneye çıkacak.

Smyrna’dan çıkıp ne kadar sahil köyü, kasabası, kenti varsa dolaşan göçebe bir kız iken haberci olmaya karar veren Banu Büte, fotoğrafçılığa merak saldığı andan itibaren iflah olmaz bir analog fotoğraf makinesi hastası haline geldi. 15 yılda yazıp çizmediği, muhabirlik, editör-büdütörlük yapmadığı yer kalmayan bu çakıl taşı, son zamanlarda anime, manga, oyun üçgeninin ortasında mest olmanın zirvesinde geziniyordu ki, Zayanora’da buldu kendini…

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 452 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!