Menu

Fifa 15 – Beceri ve Kontrol (Video) - ebolax

Fifa 15 bu sene de Allah Allah nidaları ile hücum edercesine geliyor hacılar. Yayınlanan yeni video’da oyuncuların top kontrolüne değinilmiş ve oyuncunun pozisyon alma, denge gibi özelliklerinin top kontrolüne nasıl etki edeceği anlatılmış. Bu ne demek? Daha gerçekçi çalımlar atabileceğiz demek ama hadi bakalım daha önceki yazımda değindiğim gibin böyle her sene çıkan oyunlarda yeni özellikleri çok fazla çeşitlendirmemek gerektiğine inanıyorum çünküm ilk defa yapılan özellikler genelde patlıyor.

Fifa 15, 25 Eylül’de PC, 3DS, PS3, PS4, PS Vita, Wii, Xbox One ve Xbox 360 platformlarına çıkacak ve bilmeyen kaldı mı hala bilmiyorum ama PC için de Ignite Engine’le yani PS4’de nasıl çıkıyorsa öyle çıkacak.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!