Menu

Google Chrome 64 bit Beta Yayınlandı - ebolax

Birkaç ay önce duyurulan Google’ın popüler internet tarayıcısı Chrome’un 64 bit versiyonu için beta sürümü yayınlandı. Windows 7 ve Windows 8 işletim sistemleri için yayınlanan beta sürümü, daha yüksek hız, daha fazla güvenlik ve kararlılık sunmayı hedefliyor. Daha önce yayınlanan Canary sürümü %25 kadar performans artışı sağlıyordu ve beta sürümü biraz daha performanslı çalışıyor.

Denemek isteyen cesur arkadaşlar aşağıdaki linkten ulaşabilirler. Yeni 64 bit Chrome eski 32 bit Chrome’un yerine geçiyor yani ikisini bir arada kullanamıyorsunuz ve ben zaten Chrome’u ana tarayıcım olarak kullandığım için beta sürümünü yükleyemem sıkıntılarını çekemem çünkü işim gücüm var :)

https://www.google.com/intl/en/chrome/browser/beta.html

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!