Menu

Gözümüz yollarda kaldı Deadpool (Video) - luferian

Marvel evrenin en çatlak karakteri olan Deadpool’un Oyununu oynarken kahkahalara boğulmuştum, oynarken bunun filmi nerede diye sürekli haykırmıştım ama yanlız değildim, benim gibi bir çok hayranı da filmi merakla bekliyordu.

Deadpool’un özellikle X-men Origins: Wolverine filmindeki konuk oyunculuğundan ve jenerik sonu çıkan klasik marvel sahnelerinden sonra bu kadar istekli olmamızda haklıydık. Biliyorsunuz zamanında bir film çekimi olacağı hatta Wade Wilson’u Ryan Reynolds’un oynayacağı (yine) gibi dedikodular peydah olmuştu, ama hiç bir zaman aslını öğrenemedik.
Aslında bir çalışma mevcutmuş, hatta geçen seneki Comic-Con’da test çekimi bile yayınlamışlar fakat Fox sonradan vazgeçmiş. Bahsi geçen test çekimleri internete sızdı, hoş bana nabız ölçmek için sızdırılmış gibi geliyor ama ileride göreceğiz.

Tek demek istediğim şey “sayın Fox bu izlediğim video mükemmel olmuş ve biz Deadpool hayranlarına bunu verin.”dir. Sözü fazla uzatmadan sizi video ile baş başa bırakalım.


Deadpool Test Footage in HD paylaşan: itsartmag

 

Kendini bir gün fantastik evrenlerden birinde bulacağına inanan hayalperest insan. Bu dünyanın gerçekçiliğinden uzaklaşmak için sürekli oyun oynar ve film izler. En çok isteği ise bir gün horde saflarında savaşmak. O yüzden yıllardır uslu çocuk olmaya çalışıyor.

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!