Menu

The King Of Fighters 98 Mobilde - ebolax

Walla hacı hiç tartışmasız Neo-Geo emulatorunde en çok oynadığım oyunlardan biridir The King Of Fighters 98. Her türlü DIP switch ayarıyla deli gibi uğraştığım oyun King of Fighters serisinin en iyisidir bana göre. İşte bu muhteşem oyunu mobil cihazlara da çıkarmışlar ama ben zaten tillahını Neo-Geo emulatorunun Android versiyonunda oynuyorum o ayrı bir durum :)

iOS ve Android platformları için yayınlanan oyunda 38 farklı KOF karakteriyle ister üçlü olarak ister tek kişi olarak (DIP Switch ile tek kişilik yapıyordum yalnız oyunun normalde öyle bir modu var mı veya mobilde getirdiler mi bilmiyorum) kapışabileceğiniz oyunda mobil için grafikler eskisi gibi korunarak biraz optimize edilmiş diyollaa videoda. Bluetooth controller desteği olan (dokunmatik ekranda oynanmıyor zaten ben PS3 Street Fighter Controller kullanıyorum Android emulatorlerinde) ve yine Bluetooth üzerinden arkadaşlarınızla karşılıklı kapışabileceğiniz TKOF 98 alınabilir bir oyun olmuş bence.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3093 posts
  • 122 comments
  • 900 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!