Menu

Fifa 15 Emotion and Intensity Trailer - ebolax

Çıkacağı tarih olan 25 Eylül’e şunun şurasında ne kaldı derken Fifa 15 ile ilgili detaylar pompalanmaya devam ediyor. Ignite Engine’i asıl olarak atmosferi verebilmek için tasarlayan EA Sports, Fifa 15’de oyuncuların ve seyircilerin maç içinde oluşan olaylara karşı verdiği tepkileri göstermiş. Mesela bir oyuncuya faul yapıldığı zaman bir ölçüde tepki gösteriyorsa, üst üste birkaç faul yapıldıktan sonra tepkisi daha sert oluyor. Ayrıca bir oyuncu çok şahsi oynamaya başlarsa diğer oyuncular buna tepki göstermeye başlıyor.

Bu yeni sistemin en büyük eksiği her zamanki gibi ilk defa kullanılacak olması. EA Sports oyunlarında (aslında genel olarak da ama EA Sports oyunlarında neredeyse garanti) genelde ilk defa oyuna eklenen özellikler bazı zamanlarda hatalı çalışıyorlar. Eskiden update gibi bir seçenek olmadığı için bu hatalı haliyle oynardık oyunları ama artık update sistemi ile hatalı kısımlar bir yere kadar düzeltilebiliyor. Asıl olarak yeni gelen özellik bir sonraki sene çıkan versiyonda cuk oturmuş oluyor.

Neyse kafaya takacak şeyler değil bunlar hacı buyur bak neler yapmış adamlar :)

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!