Menu

BU SONBAHAR LADY GAGA’YI GÖRECEĞİZ - darksmyrna

b

Billboard 200 listesine 1 numaradan giriş yapan ARTPOP albümünün tanıtım turnesinde bulunan Lady Gaga Türkiye’de ilk kez konser verecek.

4 Mayıs’ta ABD’de başlayan “Lady Gaga’s artRAVE: the ARTPOP Ball” turnesi Kuzey Amerika, Asya ve Avustralya’yı dolaştıktan sonra Avrupa’ya gelecek. Avrupa turnesinin ilk durağında İstanbul’a uğrayacak olan Lady Gaga; müzik, moda, dans ve partinin harmanlandığı konserde dinlenme rekorları kıran şarkılarıyla hayranlarına gerçek Monster deneyimini yaşatmaya hazırlanıyormuş.

16 Eylül’de İTÜ Stadyum’nda sahne alacak olan Lady Gaga’nın konser ana sponsoru Doritos… Lady Gaga konseriyle ilgili detaylı bilgi için www.pozitiflive.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Biletler de Biletix’te… ‘Lady Gaga bu kez ne yapmış?’ diye magazinsel bir tavır içinde değilseniz, müzik adına sahnede neler yapabildiğini merak edenlerdenseniz ya da Madonna’nın varisiydi, değildi tartışmalarında gerçek bir fikir sahibi edinmek isterseniz bu konser kaçmaz derim.

 

Smyrna’dan çıkıp ne kadar sahil köyü, kasabası, kenti varsa dolaşan göçebe bir kız iken haberci olmaya karar veren Banu Büte, fotoğrafçılığa merak saldığı andan itibaren iflah olmaz bir analog fotoğraf makinesi hastası haline geldi. 15 yılda yazıp çizmediği, muhabirlik, editör-büdütörlük yapmadığı yer kalmayan bu çakıl taşı, son zamanlarda anime, manga, oyun üçgeninin ortasında mest olmanın zirvesinde geziniyordu ki, Zayanora’da buldu kendini…

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 452 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!