Menu

Samsung Gear VR - ebolax

Son dönemin en popüler furyası olan Sanal Gerçeklik konusuna Samsung da el atıyor ve SamMobile’ın bir adet görselle beraber paylaştığı iddiaya göre IFA 2014 etkinliğinde tanıtılacak. Gear VR’nin, Google’ın IO 2014’de katılımcılara dağıttığı Cardboard benzeri bir cihaz olacağı ama karton malzeme yerine başa tam uyum sağlaması için yumuşak yüzeylerle ayarlanabilen bir yapıya sahip olacağı belirtilmiş.

Galaxy cihazlarla uyumlu olacak Gear VR’nin üzerinde Galaxy cihazların yerleştirilmesi için bir dock bulunacak ve bu dock sayesinde o cihaz üzerinden sanal gerçeklik uygulamalarını yönetebileceğiz. Ayrıca Gear VR’nin üzerinde bir de dokunmatik panel olacakmış ama bu panelin ne gibi kontroller sağlayacağı belirtilmemiş.

samsungvr

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 452 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!