Menu

Dünya Kupası’nda Yarı Final Zamanı - ebolax

Eveet artık zurnanın zırt dediği yerin 2 adım ötesindeyiz ve yarı finallere geldik.

Bu akşam 23:00’da oynanacak olan Brezilya – Almanya maçı ile başlıyoruz ve yarın yine 23:00’da oynanacak olan Hollanda – Arjantin maçı ile tamamlıyoruz yarı finalleri. 

Yarı finalin iki maçı da bomba maçlar oldu ve iki maç da ortada görünüyor. Brezilya’da sakatlanan ve neredeyse futbol hayatı bitecek olan Neymar’ın olmaması çok büyük bir eksik gibi görünse de genel olarak takım çok iyi olduğu için Almanya’ya fark atsalar şaşırmam o derece. Almanya tarafında da harika oynayan bir Mesut Özil (olm spiker öyle söylüyor la durmadan :) eşliğinde gayet sağlam bir takım var ama Almanya’nın bugüne kadar yaptığı maçlarda hep gol pozisyonları verdiğini gördük ki son Fransa maçında baya baya pozisyonlar verdiler. Eğer yine böyle olursa Brezilya Almanya’yı perişan edecektir.

Hollanda – Arjantin maçına bakarsak ben Arjantin’in alacağını düşünüyorum çünkü kağıt üzerinde daha iyi oyunculara sahip daha oturmuş bir takım ama Hollanda tarafında da durumu her an değiştirebilecek oyuncular var. Bu oyunculardan biri olan Sneijder’e sıkı baskı geleceğini düşünmekteyim bakalım neler olacak.

Şunun şurasında futbola doyacağımız 4 maç kaldı hacılar. Hatta üçüncülük maçı da pek maçtan sayılmaz ama kalan dörtlüye baktığımız zaman üçüncülük maçının da iyi bir eşleşme olacağı belli. Final için benim isteğim bir Güney Amerika bir de Avrupa takımı çıksın kapışsınlar, hangi takım oldukları önemli değil açıkçası.

Haydi iyi Zayanoralar :)

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!