Menu

Kinect 2.0 for Windows Ön Siparişe Açıldı - ebolax

Microsoft, Xbox One için üretilen Kinect 2.0’ın Windows versiyonunu 199 dolardan ön siparişe açtı. Hatırlarsanız Xbox 360’ın Kinect’i Windows için 250 dolardan satılmış ve öğrenciler için bu fiyat 150 dolara çekilmişti yani şu anda Microsoft arasını bulmuş durumda fiyat konusunda :) Kinect 2.0’ın software’i yakında beta sürecine gireceği için donanımı yalnızca geliştiricilerin alması öneriliyor.

Aslına bakarsanız ben Kinect 1.0 Windows’a çıktığı zaman baya bir geliştiren olur, oyun oynama konusunda çığır açılır falan sanıyordum ama zerre etki yaratmadı neredeyse. Sanırım oyun konusunda ne kadar donanım gelirse gelsin oyuncular sonuç olarak hep controller veya klavye mouse ikilisi ile kalacaklar :)

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3094 posts
  • 123 comments
  • 899 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!