Menu

Bu DOTA 2 Oyuncuları Yaşadı - ebolax

Valve, en büyük Dota 2 turnuvalarından biri olan The International 2014’de kesenin ağzını feci şekilde açıyor. Bu sene katılacak olan 14 takımdan birinci olana 4.75 milyon dolar, ikinci olana 1.4 milyon dolar ve üçüncü olana da 1 milyon dolar ödül verecek! Olm 4.75 milyon dolar nedir lan bildiğin oyuncuların hayatlarını kurtaracak yani bundan sonra oyun oynamaktan başka bir şey yapmayacak elemanlar :)

The International için kurulan para havuzu geçen hafta 10 milyon doları aşmış ve The Compendium’un oyun içi interaktif dergisini satan oyuncular sayesinde para havuzu genişlemiş ve toplanan bu kadar para sonucunda da bu ödüller ortaya çıkmış.

Siz de adam olun Dota 2’e dalın çılgın atın diyorum ben buradan :) Finalleri 18-21 Temmuz arasında Amerika’da yapılacak etkinlik için güzelinden de bir trailer hazırlamışlar şöyle :

 

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!