Menu

Call of Duty: World at War 2 mi Geliyor? - ebolax

Ay inşallah şekerim :)) Hacılar haber şöyle, Amazon’da Call of Duty: World at War II oyununa ait bir kapak görseli yayınlandı ve gerçek olup olmadığı kesin olmamakla birlikte durum fark edildikten sonra kaldırıldı.

Hata mıydı bilerek mi yapıldı bilemem ama firmalar bu tür hataları bilinçli olarak, oyuncuları heyecanlandırmak ve tepkileri görmek adına yapıyorlar bazen ki bu oyun için de şimdilik tepkiler gayet güzel. Şahsen ben de Call of Duty Modern Warfare 2’den beri Call of Duty oynamıyorum sıktı diye ama serinin açık ara en çok oynadığım oyunu World at War’ın ikincisi gelirse gözüm kapalı alır oynarım kesinlikle. Ben seviyorum arkadaş 2. Dünya Savaşı temasını! :)

Haber doğru olsa bile oyunu en erken 2015’de hatta belki 2016’da göreceğimiz için şimdiden heyecan yapmaya gerek yok ama güzel bir haber gibi şu anda. Zaten Activision’ın tekrar 2. Dünya Savaşı temasına dönmesi beklenen bir şeydi.

cod_waw

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!