Menu

Watch Dogs’a Yeni DLC Geldi - ebolax

Ubisoft, yahşi oyunu Watch Dogs için yeni bir eklenti paketi yayınladı. DLC içerisinde yeni görevler ve silahlar bulunuyor.

Yeni gelen 3 ana görev şu şekilde :

The Palace : Decsec isimli bir ünlünün evine girip kahramanımızın da içinde olduğu datalarla dolu hard diski çalmalısınız.

Signature Shot : Black Viceroys çetesini bası biyometrik silahı çalmalı ve yoketmelisiniz.

Breakthrough : Chicago South Club’ın kiraladığı dinleme cihazını bulup yoketmelisiniz.

Season Pass üyeliği olan oyuncular eklentiyi bedava olarak oynayabilecekler ama Season Pass üyeliğiniz yoksa DLC için 7 dolar vermeniz gerekiyor. Eklenti paketini PC, PS4, PS3, Xbox One ve Xbox 360 platformlarında oynayabiliyorsunuz.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!