Menu

Dünya Kupasında Çeyrek Finallerdeyiz - ebolax

Evet hacılar oldukça golsüz fakat bir o gadar da çekişmeli 2. tur maçları sonucunda 2014 Dünya Kupası çeyrek finalistleri belli oldu.

Çeyrek finalleri, Dünya Kupası ilk maçı ve 2. tur ilk maçında olduğu gibi Brezilya ile değil 04 Temmuz Cuma günü (yarından sonraki gün) saat 19:00’da oynanacak Fransa – Almanya maçıyla başlıyor.

Artık bütün maçların iyi olması garanti olduğu için bu maçlar kaçmaz diyorum ve çeyrek final tablosunu gözler önüne seriyorum :)

Brezilya
Kolombiya
Hollanda
Kosta Rika
Fransa
Almanya
Arjantin
Belçika

 

Brezilya – Kolombiya ve Fransa – Almanya maçları benim kaçırmayacağım on numara maçlar olarak göze çarpıyor çeyrek finallerde. Bakalım herkesin tahmin ettiği gibi bir Güney Amerika takımı mı kupayı kaldıracak yoksa Avrupa takımlarından biri coşacak mı? Fransa ve Almanya’nın çeyrek finalde karşılaşması Avrupa için şanssızlık oldu ama bakalım Yarı finalde Brezilya – Almanya olursa tadından yenmez.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!