Menu

Dünya Kupası’nda 2. Tur Maçları Başlıyor - ebolax

Evet sayın seyirciler! Geldik Dünya Kupası’nda asıl zevkli kısımlara. Bu akşam 19:00’da başlayacak olan Brezilya – Şili mücadelesi ile 2. tur maçları başlıyor ve ardından saat 23:00’da başlayacak olan Kolombiya – Uruguay maçı sonucunda çeyrek finalin ilk ayağı belli olacak.

Bu akşamki maçta, grup maçlarında Neymar önderliğinde yükselen bir performans ortaya koyan Brezilya tabisi ki favori durumunda hatta Dünya Kupası’nı kaldırma ihtimali en yüksek olan Güney Amerika takımları arasında da en bir favori takım Brezilya durumunda. Şili tarafında ise beklentileri aşmış olan bir performans söz konusu. Arturo Vidal, Alexis Sanchez ve Eduardo Vargas gibi kaliteli oyunculara sahipl olan Şili, özellikle İspanya karşısında ortaya koyduğu futbolla kendisini kanıtladı. Ben bu formda Şili’ye rağmen ev sahibi avantajına da sahip olan Brezilya’nın zorlanmayacağını düşünüyorum ama futbol bu belli olmaz. Benim görüşüm 3-1 Brezilya alır şeklinde.

2. tur maçlarını tablo şeklinde gösterirsek :

worldcup

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3099 posts
  • 122 comments
  • 893 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!