Menu

Dustlamalı mıyım? 5. Hafta Sezon Finali ve yeni program hakkında… - adre

Geçen hafta Pazar günü Dustlamalı mıyım? Programının 5. Haftası ve sezon finalini gerçekleştirdik, neden sezon finali derseniz bu ayın son Dustlamalı mıyım yayını olduğu ve bundan sonra iki, üç haftada bir gerçekleşeceği için.

Sığınak TV‘de her pazar 21:00’de bir söyleşi programı mutlaka olacak. Bu pazar Sığınak TV’de Steam Summer Sale‘ın sonuna denk geliyor olduğumuz için 12:00’de başlayıp 21:00’e kadar sürecek olan bir yayınımız olacak, programın adı ise bu duruma oldukça uygun. Çok inmiş, almalı mıyım?” olacak, Ceren‘e isim konusunda sonsuz teşekkür ederiz efenim, 21:00’e kadar sürecek olan Çok inmiş, almalı mıyım?” programı ardından “Oynamalı mıyım?” programı ile Sığınak TV’de sizlerle olmaya devam edeceğiz, bu sefer eski ve yeni oyunlar hakkında haliyle firmalar hakkında da genel bir sohbet olacak ve toplamda kesintisiz (Teknik bir arıza çıkmazsa) 12 Saatlik bir yayın sizlerle olacak. Yayına kimlerin katılacağı ise henüz net olarak belli değil.

Geçen haftanın yayınını kaçırdıysanız tekrarını da şöye atayım şuraya.

adre
Herşey 1993 senesinde arcade salonu'nu keşfetmesi ile başladı, sonrasında eve giren Atari 2600 ile işlerin boyutu çok değişti. Video oyunları artık hayatının vazgeçilmez bir parçası. FRP hobisi ise hayatında ayrı bir öneme sahip.

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!