Menu

Titanfall 48 Saat İçin Bedava - ebolax

Origin, Steam’den yeni bir özellik arakladı ve oyunlarını belli bir süre bedava oynanabilecek hale getirdi. Sistemin adı Origin Game Time ve bunun ilk örneği de Titanfall olacak. Yalnız Steam’in yaptığı gibi atıyorum bu haftasonu bedava şeklinde değil, ne zaman indirirseniz indirin 48 saatlik bedava süreniz başlayacak şekilde ayarlanmış. Hiçbir yerde şu zamanlar arasında denmiyor çünkü. Bu arada bu 48 saat bedava olayının ne kadar zaman devam edeceği de belirtilmemiş yani çat diye kalkabilir o yüzden işi şansa bırakmadan indirip oynayın derim :)

Oyunun Origin’de bedava oyunlar arasında görünmesi lazım indirebilmeniz için ama şu anda Türkiye’de görünmüyormuş sanırım bölgeden bölgeye farklılık gösteriyor.

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!