Menu

Battlefield Hardline Open Beta Başladı - ebolax

Buyrun bakalım hacılar girin doyasıya oynayın oyunu en beleşinden :) E3 sonrasında kapalı beta sürecine giren Battlefield Hardline, bugünden itibaren Origin hesabı olan herkese açık durumda. Oyunu doyasıya oynayıp (tabii baya bir bug olacaktır) bulduğunuz hataları EA’e bildirebileceksiniz. Oyun 21 Ekim’de çıkacak bu arada.

Edit : Bazı arkadaşlar Origin’e girdiklerinde beta sürümü görememişler. Hardline Beta’yı Origin’de görebilmek için aşağıdaki adrese gidip doğum tarihinizi (ay – gün – yıl) giriyorsunuz ve PC platformunu seçiyorsunuz. Sonra gelen sayfada Origin bilgilerinizle login olduktan sonra Origin’i açtığınızda Battlefield Hardline Beta’yı oyun listenizde görebilirsiniz.

http://www.battlefield.com/hardline/beta

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!