Menu

Steam Yaz İndirimleri Yarın Başlıyor - ebolax

Evet Zayanora sakinleri kredi kartlarınızı bileylemeye başlayın çünkü yarın savaş başlıyor :) Aşağıdaki videoda çok iyi anlatılmış olan Steam yaz indirimleri her yaz olduğu gibi 19 Haziran – 30 Haziran arasında kredi kartlarımızı kurutmak için başlıyor.

Özellikle DayZ için büyük bir çoğunluğun indirim beklediği bilinmekte ve büyük ihtimalle bu oyun da indirime gidecek ama asıl soru ne kadar bir indirim olacak? %25 civarında bekliyorum ben maksimum ama hadi bakalım :)

Büyük beklentinin olduğu bir oyun da Watch Dogs tabi ki. Zaten GTA gibi olsun çamurdan olsun diyoruz oyunseverler olarak ama bu kadar yeni bir oyunda fazla bir indirime gidileceğini sanmıyorum. Counter Strike  : GO kesin büyük indirime gidecektir (Valve’ın olduğu için). The Walking Dead serisinde büyük indirim bekliyorum. Assasin’s Creed serisi banko diyebilirim ve bu şekilde gider… :)

ebolax
Emre Şenkal olarak bilinir. Aslen programcıdır ama her işi yapar bakma sen. PHP, C#, ActionScript, Java, Javascript falan bilir de bilir. Commodore 64 ve Amiga 500 sahibi olmuşluğu vardır o yüzden nostaljiktir, gururludur... Bir bakmışsın Photoshop kullanır, bir bakmışsın Illustrator coşturur. Scene elemanıdır güzel müzik yapar "bak abi dinle şunu" der. Müzik programı olarak Cockos Reaper kullanır diğerlerine tiksinerek bakar ama bir bakmışsın FL Studio kullanıyor ve diğerlerinden tiksiniyor. Böyle bir adamdır o işte... adam gibi adam...

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 889 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!