Menu

Dreamwork’un yeni animasyonu Home’un yıldızı Rihanna - darksmyrna

 Rihanna-Home-Feature_2014-05-21_05-42-07

Dreamwork’un uzaylı temalı animasyon filmi ‘Home’ Rihanna’nın sesiyle 2015 baharında sinemalarda bizi bekliyor olacak. Rihanna’nın uzaylı Boov’lardan kaçan bir ‘Dünyalı’yı seslendirdiği ‘Home’un adı şimdiden 2015 Oscar adayları fısıltılarında geçiyor.

Klasik uzaylı istilası temasının renkli ve eğlenceli bir şekilde işlendiği filmin konusu şöyle: Dünya’yı işgal eden ve burayı evleri kabul eden uzaylı Boov’lar, yeryüzünü yeniden düzenlerken bütün insanlar da taşınır. Dünya’dan gönderilmekten kaçarak kurtulan Tip, kendisini bir anda sürgün edilmiş bir Boov olan Oh’la suç ortağı olarak bulur.

27 Mart 2015’te vizyona girecek olan ‘Home’un kadrosunda Rihanna, Jim Parsons, Steve Martin ve Jennifer Lopez bulunuyor. 

Smyrna’dan çıkıp ne kadar sahil köyü, kasabası, kenti varsa dolaşan göçebe bir kız iken haberci olmaya karar veren Banu Büte, fotoğrafçılığa merak saldığı andan itibaren iflah olmaz bir analog fotoğraf makinesi hastası haline geldi. 15 yılda yazıp çizmediği, muhabirlik, editör-büdütörlük yapmadığı yer kalmayan bu çakıl taşı, son zamanlarda anime, manga, oyun üçgeninin ortasında mest olmanın zirvesinde geziniyordu ki, Zayanora’da buldu kendini…

ZAYANORA Yorumları (Yorum Yapılmamış)

Bir cevap yazın

FACEBOOK Yorumları

DISQUS Yorumları

TANISAN SEVERSİN

SOSYAL DURUMLAR

  • 3103 posts
  • 124 comments
  • 453 followers
  • 0 fans
  • 0 subscribers
  • 0 followers

Cahilliğe Zayanora!